Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
نشست با وبلاگ‌نويسان بانك ملي


10 آبان 1390
در يك روز لطيف پاييزي و باراني – پنجشنبه مورخ 5/8/90- در مركز رفاهي آجودانيه ميزبان همكاران خوش‌فكر و خوبمان از وبلاگ‌نويسان بانك ملّي ايران از سراسر كشور بوديم. جلسه بسيار مفيدي بود، نشستي كه از مدت‌ها پيش در فكر برپايي آن بوديم بالاخره موفق به برگزاري آن شديم.

در گام اول نزديك به يكصد نفر شناسايي و براي شركت در اين جلسه دعوت شده بودند كه انصافاً حضور با شوقي هم داشتند. در اين نشست از حضور و بيانات اساتيد برجسته آقايان دكتر حميدرضا صدر و دكتر ضيايي‌پرور بسيار بهره‌مند شديم كه جا دارد از ايشان تشكر و قدرداني داشته باشم. البته آنچه گرمي خاصي به اين محفل صميمي و دوستانه بخشيد همانا مشاركت بي‌رياي همكاران در بحث‌ها بود.
بيشترين زمان اين نشست هم به ديالوگ‌ و گفتگوهاي دوجانبه اختصاص يافت كه در نوع خود بسيار عالي بود. همكاران حاضر در جلسه بسيار بي‌پيرايه و با خلوص اظهارنظر مي‌كردند. اين همكاران عمدتاً نگران و غمخوار بانك ملي هستند، به سازمانشان عشق مي‌ورزند و نسبت‌به آن خيلي تعصب به خرج مي‌دهند و اين بسيار تحسين‌برانگيز است.
و اما تصميمات خوبي هم در اين نشست اتخاذ گرديد كه از مهمترين آن به : تشكيل كانون وبلاگ‌نويسان بانك ملي، تعيين هدف افزايش همكاران وبلاگ‌نويس به 4000 نفر، تشكيل كانون‌هاي محلي وبلاگ‌نويسان بانك ملي در شهرستان‌ها و استان‌ها و اهتمام اداره كل آموزش در جهت آموزش همكاران و انجام حمايت‌هاي لازمه را مي‌توان نام برد.
اميدوارم با آموزش ديگر همكاران و تكثير همكاران وبلاگ‌نويس، به آن عدد موردنظر برسيم و اگر اين اتفاق مهم بيفتد، هم نقشي در ارتقاء فرهنگ و دانش كشورمان توانسته‌ايم داشته باشيم و هم بانك ملي بازوي پرتواني از همكاران فهيم وبلاگ‌نويس خواهد داشت و اين اتفاق اگر نگوييم بي‌نظير قطعاً كم‌نظير خواهد بود.
در اين نشست بعضاً همكاران به نقل خاطراتي هم كه البته از مشكلات خودشان و نارسايي‌ها بود پرداختند كه بسيار شيرين و جذاب بود.
به اين همكاران خلاق، نوآور، اهل قلم و علم و دانش و با معرفت كه عواطف و احساسات پاك و زلالي دارند قلباً بسيار احترام قائل هستم. برايشان آرزوي موفقيت و سربلندي دارم.


  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
نظرات ارسالی
روز وصل دوستداران یاد باد یاد باد آن روزگاران یاد باد
علیرضا خلج زاده     وب سایت: mellibanker.ir

با سلام خدارو شکر مدیرانی مثل شما وجود دارند
نصرت پناه     وب سایت: www.zabolbmi.blogfa.com

با افتخار فراوان بنده بعنوان یکی از سربازان ارتش سایبری بانک ملی از زحمات بیدریغ آن مقام بزرگوار (که به قول یکی از همکاران پدر وبلاگ نویسی بانکی هستید) نهایت سپاس را دارم. امیدوارم همیشه سالم وسلامت باشید
محمد محتشمی     وب سایت: www.mohtashami.net

با سلام خدمت شما جناب آقای حسین زادهبا پیگیریهای شما وبلاگ بانک ملی مجددا از تاریخ 5 آذرماه فعال شده و این به نوبه خود قدم محکم و موثری در جهت نیل به اهداف بانک میباشد و امروز هم کد کاربری خود را نیز دریافت کردم امیدوارم بتوانم جوابگوی اطمینان شما باشم
محمد غلامعلیان     وب سایت:

با سلام ،آقا حسین زاده ما هم به مدیری مثل شما افتخار می کنیم. شعبه هیدج 4371
محسن محمدلو     وب سایت:

با سلام و احترام فراوان جلسه بسیار پربار و با نشاطی بود و این نشاط مدیون حضور شما بود جناب آقای حسین زاده.منتظر و پیگیر مصوبات هستیم انشااله
محمد غلامعلیان     وب سایت:

باسلام ازاظهار نظرات والطاف همه شما عزيزان تشكر مي كنم.
حسين زاده     وب سایت:

یاد باد آن روزگاران یاد باد:(
عمولی     وب سایت:

با سلام و صلوات بر حضرت محمد و خاندان پاکش با سلام و درود بر دوست ،یار ،همکار و سرور عزیزم جناب آقای حسین زاده از اینک توانستم در کنار شما و سایر دوستان خلاق و خوش ذوق و طلیعه داران فردای نو ی بانک ملی باشم به خود می بالم و خداوند سبحان را شاکرم . امید وارم این نشست ها ادامه دار باشد و هر با در یک استان باشد تا همه با شرایط مختلف در شهرستانها و نقاط ضعف و قوت سایر استان هم اشنا شویم
حسن سلطانیان     وب سایت:

درود بر اقای حسین زاده (استیو جابز بانک ملی) وتمامی دوستان وبلاگنویس دستتان درد نکند برای شروع خیلی خوب بود
طالبیان     وب سایت:

هر چند به سختی تونستم بیام ولی .... ولی حضور بزرگمردانی چون جناب حسین زاده شیرینی بیش از ان سختی داشت و سختی ها را از یادبرد. حضور بزرگوارانی چون اقای حسین زاده افتخاری برای بانک و کارکنان است. خوشحالم که توانستم هر چندذ برای لحظه ای کوتاه کنارش باشم.
alipour     وب سایت:

راستش اول به خاطر بعضی مشکلات نمیخواستم بیایم. ولی آمدم و امرو خیلی خوشحالم که برای مدتی کوتاه میهمان شما بودم. قطعا خاطرات گرم آنروز در زیر باران و هوای خنک آنجا هیچ وقت از یادم نخواهد رفت. http://zarmehr404.persianblog.ir/
محمدرضا چراغی زرمهری     وب سایت:

روز بسیار عالیی بود با آن که شب قبل از آن 1100 کیلومتر راه را با عشق و علاقه طی کردم و به تهران رسیدم اما اصلا احساس خستگی نکردم و از دیدگاه عالی آقای حسین زاده تشکر می کنم که به این مسائل اهمیت خاصی می دهند .
محمد باقری     وب سایت:

امیدوارم که این نشستها همچنان ادامه یابد و فقط به فرد خاصی متکی نباشد که بدون حضور ایشان اینگونه نشستها تعطیل شود. جناب آقای حسین زاده در هر پست و مسوولیتی که هستید موفق باشید.
عبدالمجید روحانی     وب سایت:

با سلام جناب اقای حسین زاده بنده که حقیقتا با چه شور و شوقی از دزفول راه افتادم تا به تهران برسم و در این فضای صمصیمی شرکت کنم تمام جلسه خوب برگزار شد اما آخر جلسه وجدانا وقتی صحبت ...تلخکام شدیم وجدانا تمام فشارهای تحویلداری را علیرغم همه .... تحمل می کنیم فقط و فقط بخاطر فردی مانند شما که میدانیم به این مسائل بها می دهید
امیر هیودی     وب سایت:

کاش منم بودم....
    وب سایت:

© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.