Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
نشست صمیمانه مدیرعامل بانک ملی ایران با همکاران بازنشسته برگزار شد

17 شهريور 1395نشست صمیمانه مدیرعامل بانک ملی ایران با همکاران بازنشسته برگزار شد
.صبح امروز انبوه بازنشستگان بانک ملی ایران با محمدرضا حسین زاده مدیرعامل این بانک دیدار و مسائل و دیدگاه های خود را از نزدیک با وی مطرح کردند.

حسین زاده در این مراسم که با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران امور،جمعی از روسای ادارات مرکزی و حدود 3000 نفر از بازنشستگان و وظیفه بگیران این بانک در باشگاه آجودانیه برگزار شد، با تقدیر از تلاش های موثر پیشکسوتان، بازنشستگان را گنجینه ارزشمند بانک عنوان کرد و با بیان اینکه پیگیری مسائل معیشتی و رفاهی بازنشستگان در چارچوب قانون  در دستور کار هیأت مدیره بانک قرار دارد، گفت: مدیران فعلی بانک، فرزندان بازنشستگان و خدمتگزار آن ها هستند و امیدوارم خداوند توفیق دهد با سربلندی این مسئولیت را انجام دهیم .وی با گرامیداشت 88 سالگی بانک ملی ایران به تشریح وضعیت این بانک در حال حاضر پرداخت و ابراز داشت: خدمات بانک ملی ایران در سراسر کشور آنقدر وسیع است که توانسته با تمام امکانات در خدمت مردم ایران باشد . بازنشستگان آنقدر به خوبی فعالیت داشته اند که بانک ملی ایران آوازه اش در سراسر دنیا زیاد است.مدیر عامل بانک ملی ایران با اشاره به رفع تحریم های سیستم بانکی، قابلیت های بالای این بانک در حوزه بین المللی را مورد تأکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد در شرایط جدید جایگاه این بانک پیش از پیش ارتقا یابد.پيگيري امور درماني و ارتقاي خدمات درماني بيمارستاني از ديگر نكات مطرح شده توسط مدير عامل بانك ملي ايران بود .

معاون سرمایه انسانی بانک ملی ایران نیز در این مراسم با تقدیر از تلاش های همکاران بازنشسته ابراز داشت: درخشش نام بانک ملی یاران در حال حاضر مرهون زحمات و تلاش های بازنشستگان است.در این مراسم که در فضایی صمیمانه برگزار شد، ضیاء الملکی پیشکسوت بانک و یکی دیگر از همکاران بازنشسته ضمن تقدیر از تلاش های هیأت مدیره بانک به طرح پاره ای نظرات و درخواست های همکاران بازنشسته پرداختند.


فایل اصلی خبر

 


چاپ | ارسال به دیگران
  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
نظرات ارسالی
با عرض سلام جناب آقاي حسين زاده اين ديدار ها من جمله ديدار با بازنشستگان و هچنين ديدار با جوانان نوآور نشان از توجه شما به همكاران و زحمتكشان بانك داره اميدوارم هميشه موفق باشين ، از صميم قلب دوستون داريم 🌹
F. alipour     وب سایت:

سلام. خسته نباشید امیدوارم موفق و سلامت باشید
رضا     وب سایت:

استاد خسته نباشید بازنشستکان کاشتند و ما درو کردیم وحال نوبت ماست که بکاریم امید به عنوان یک عضو کوچک بتونم دین خود را ادعا کنم
ناصر حسنوند     وب سایت:

خدا قوت دلاور عرصه اقتصاد................. همه کارکنان و بازنشستگان صدیق بانک ملی در کنارت هستند. مصمم تر و فعال تر از همیشه. تا همگی شاهد درخشش این میراث کهن ، بدست فرزند برومند خودش باشیم. تا همه بدانند یک مدیر لایق و دلسوز از بدنه بانک میتواند باعث رشد آن موسسه شود..... جناب آقای حسین زاده! همه کارکنان بانک ، به به این باور دارند که تلاش شما برای رفاه و بهبود معیشت کارکنان ، فقط یک شعار نیست. همیشه و همیشه سربلند باشید.این دعای همیشگی ماست.
همکار     وب سایت:

© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.