Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
نمایشگاه فناوری های برتر چین2016 (CHTF)


24 مهر 1395نمایشگاه فناوری های برتر چین 2016(CHTF)

26 آبان-01 آذر 1395

نمایشگاه فناوری های برتر چین (CHTF) بزرگترین و با نفوذ ترین نمایشگاه علمی و فناوری در زمینه های مختلف مانند نسل جدید فناوری اطلاعات، سوخت و انرژی های جدید سیستمهای الکترونیک، زیست فناوری، حفاظت از محیط زیست و… می باشد. این نمایشگاه هر ساله به میزبانی مشترک وزارتخانه ها و کمیسیون های دولتی چین و شهرداری شهر شنزن در این شهر برگزار می شود و هم اکنون بعد از سال ها توسعه و پیشرفت، به یکی از مهم ترین رویداد های فن آوری در جهان مبدل شده و نقش مهمی در ارتقا همکاری ها و مبادلات علمی، اقتصادی و تکنولوژیکی میان کشورهای مختلف دنیا را ایفا می کند.بخش های اصلی:
فناوری اطلاعات و ارتباطات:
به عنوان یکی از بزرگترین فرصت های صادرات و واردات کالا ها و خدمات این نمایشگاه تأکید بیشتری در زمینه نسل جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات و محصولات مرتبط دارد.

انرژی های جدید:
به عنوان جذاب ترین نمایشگاه برای فناوری های نو ، فناوری ها و محصولات نرم افزاری در زمینه  صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست و انرژی های جدید مانند ساختمان سبز، تصفیه هوا، تصفیه آب، دفع زباله، مواد سازگار با محیط زیست ، انرژی خورشیدی، انرژی هسته ای، انرژی باد، و هم چنین وسایل نقلیه الکتریکی در این رویداد به نمایش گذاشته میشود.

سیستم های الکترونیک:
به عنوان پر رونق ترین نمایشگاه قطعات و سیستم های الکترونیک، سیستم های تولید انعطاف پذیر، سیاره هوشمند، خانه های هوشمند، محصولات ترکیبی از جمله فناوری های این بخش است.

اپتوالکترونیک وصفحه نمایش های لمسی:
به عنوان یکی از نمایشگاه های پیشرو در صنعت فناوری های صفحه نمایش و صفحات لمسی در چین، این رویداد محل نمایش کارامد ترین فناوری ها و محصولات در صنعت اپتوالکترونیک است.

رویدادهای همزمان با نمایشگاه تکنولوژی شنزن ۲۰۱۶:

انجمن High-Tech:
این انجمن به عنوان بخشی از نمایشگاه شهرت فوق العاده ای به دلیل سخنرانی متخصصان برتر و بانفوذ در حوزه های فناوری های پیشرفته و اقتصاد یافته است. از سال ۱۹۹۹، تعداد زیادی از افراد مشهور در این صحنه بین المللی سخنرانی کرده اند که ۱۳ برنده جایزه نوبل، بیش از ۸۰ مقام دولتی و وزیر ، بیش از ۴۰۰ نفر از روئسای شرکت های چند ملیتی، دانشمندان و کارآفرینان از سراسر جهان را شامل می شود.
به غیر از کنفرانس بزرگ افتتاحییه ، مهمترین مسائل صنعتی سال در مجموعه ای از جلسات بررسی میشوند که شامل : کنفرانس بازار سرمایه، کنفرانس فناوری اطلاعات ، کنفرانس نوآوری و کارآفرینی، کنفرانس اینترنت و اقتصاد اینترنت، کنفرانس مشارکت دولت ها و بخش خصوصی خواهد بود.

رویدادهای ویژه نمایشگاه فناوری چین:

در طول نمایشگاه ، خدمات گسترده ای برای تبادل میان ارگان های شرکت کننده و شخصیت های مهم مطابق با نیازهای طرفین شرکت کننده ارائه می شود. این خدمات شامل ملاقات های فردی وگروهی، مصاحبه، گفتگو، ملاقات های تجاری، بازدید و بررسی ، سمینار وجلسات پذیرایی می باشد.


همکاری و هماهنگی در سطح بالا میان هیئت های داخلی و خارجی، ترویج همکاری های اقتصادی بین المللی و منطقه ای، کمک به بازرگانان خارجی جهت اطلاع درباره توسعه اقتصادی، علمی و فرصت های سرمایه گذاری در چین ، تقویت ارتباط میان بازاربین المللی سرمایه و شرکت های چینی و ایجاد فرصت برای جذب تجار و سرمایه گذاران و توسعه تبادل بین شرکت های داخلی و خارجی از اهداف ارائه این خدمات می باشد.
نمایشگاه CHTF شنزن چه کاری برای شرکت کنندگان انجام می دهد؟
برای مخترعان و دارندگان فناوری
این نمایشگاه با جذب تعداد زیادی از شرکت ها، واسطه ها و هزاران نفر از سرمایه گذاران فرصتی برای پیدا کردن شرکا از سراسر جهان است.
برای سرمایه گذاران
دراین نمایشگاه ، بیش از ۱۰،۰۰۰ پروژه از فناوری های پیشرفته به نمایش گذاشته خواهد شد که پیدا کردن به روزترین و مناسب ترین اختراعات ، فن آوری ها و پروژه ها برای سرمایه گذاری را آسان تر می کند.
برای تولید کنندگان فن آوری و تجهیزات
حضور تعداد زیادی از خریدان داخلی و بین المللی ،راهی سریع برای ورود به بازار چین و دنیا فراهم می کند
برای خریداران
وجود گسترده انواع محصولات داخلی و خارجی وفناوری های پیشرفته امکان رفع تمام نیاز های خریداران را ممکن می کند.
برای شرکت کنندگان
خدمات و فعالیت های مختلف مانند ملاقات های تجاری، کنفرانس ها ، انجمن ها ، اطلاعات وسیع و فرصت های تجارت و کسب و کار زیادی را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.chtf.com مراجعه فرمایید.

  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.