Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
هتل گنبدی و ماجراجویی کوههای آلپ


20 دی 1394


هتل گنبدی و ماجراجویی کوههای آلپ

هتل Whitepod در سوئیس دقیقا همان چیزیست که ماجراجویان در کوههای آلپ به دنبال آن هستند. مجموعه ای از ۱۵ گنبد ژئودزیک، مشرف به چشم انداز شاعرانه کوهها. مهمانان در حالیکه از مناظر باشکوه لذت می برند می توانند از چشمه های لوکس و درمانی آبگرم و فعالیت های سرگرم کننده فضای باز مانند اسکی، پاراگلایدر و … استفاده کنند. این هتل طیف وسیعی از امکانات را برای نیازهای گوناگون ارائه می دهد. تمام منزلگاه ها یک اجاق چوب سوز، حمام مجهز، تراس بزرگ، دسترسی به سونا و چای روزانه دارند.


  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
نظرات ارسالی
دارندگی و برازندگی این است.از سوئیس جز این انتظاری نمیرود.وقتی داشته باشی انواع تفکرات بسراغت می آیند که آن داشته ها،پشتوانه ای برای عملی شدن و اجرایی شدن میشوند.از چوب،سنگ،برف وحتی ذغال چیزهایی میسازند که طرفداران تاپی هم برای بهره بردن از آن و در نتیجه توسعه پیدا میشوند و این روند بصورت غلطکی روان،شتابان بسوی پیشرفت می تازند.فکرکنید اگر بهتر از اینها را در ایران داشته باشیم بازتابی خواهد داشت؟چون مصرف کننده یا استفاده گری نخواهد داشت بصورت متروک در خواهد آمد.از انتخابهای زیبایتان متشکریم.
    وب سایت:

سلام ، همکارمحترم شرکت کوثر مطلبق با اساسنامه مشخص خود و دارا بودن هیئت مدیره و مدیرعامل مجزا بصورت خصوصی اداره می شود .
حسین زاده     وب سایت:

با سلام جناب حسین زاده بنده 3سال بازنشسته هستم و برای سهام موسسه همیاری کوثر سوال نمودم آیا موسسه همیاری کوثر و شرکت های تابعه اش از انحاءبودجه عمومی دولت استفاده میکند یا بطور خصوصی اداره میشود
همکار     وب سایت:

با سلام خدمت آقای حسین زاده مکان تفریحی بسیار جالب و شگفت انگیز است تصاویر زیبای هستن واقعا
رضا     وب سایت:

واقعا احساس سرما کردم/ممنونم
علیرضا خلج زاده     وب سایت: http://mellibanker.ir

خدا قسمت کنه!!!
حیدر علی ایزدی     وب سایت:

© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.