Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
چند نكته گفتني...


19 تير 1392


 

چند نكته گفتني...

 

از شادی مردمی تا سالگرد تولد بانک ملی ایران

 

بار دیگر ورزش زمینه ساز شادی مردم ایران شد. آن چه که پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، امواجی از شادي و اميد را به دل جامعه تزریق کرد. راهیابی تیم ملی فوتبال به مسابقات نهایی جام جهاني 2014 از یک سو و پيروزي‌هاي خيره‌كننده واليباليست‌ها برابر حریفان بزرگ شان در سوی دیگر بازتابنده توانایی های جوانان این مرز و بوم شدند. در چنین حال و هوایی در بانك ملي ايران نيز اتفاقات مباركي رخ داد و رخدادهای مبارک تری هم پیش رو جلب نظر می کنند.

 

1 .کانون جوانه ها و روبوكاپ

 تيم روبوكاپ دانش‌آموزي بانك ملي ايران راهی مسابقات جهاني هلند شد و به موفقيت‌هاي بزرگی دست پیدا کرد. تيم روبوكاپ دانش‌آموزي بانك ملي طی رقابت با همتایان اروپایی و آمریکایی توانایی های جاری این مرز و بوم در عرصه علم و فن آوری را به رخ کشید.

بانك ملي با راه‌اندازي "سامانه كانون جوانه‌ها" که تجربه نوینی در عرصه بانکداری کشور بشمار می رود، قدم بلندتری برای کشف استعدادهای جوان و زمینه سازی برای  شکوفا شدن شان برداشته. بر اساس برنامه های این سامانه، فرزندان نخبه همكاران شناسايي خواهند شد و طی همكاري با انجمن روباتيك دانش‌آموزي ايران توانایی های شان را عرضه خواهند کرد.  فرزندانی که امید آینده این مرز و بوم و بانک بشمار می روند. فرزندانی که فردا را خواهند ساخت.

 

2. صورت های مالی

صورت‌هاي مالي سال 1391 بانك ملی تهیه شد. صورت هایی حاصل زحمات طاقت‌فرساي همكاران در سراسر كشور که طی برگزاري مجمع عمومي بانك عرضه خواهند شد. جلسه مجمع با حضور وزير محترم امور اقتصادي و دارايي در 26/4/1392 برگزار می شود. آن چه که خروجی هایش به لطف خداوند برای کشور ، بانک و همكاران مثبت و راهگشا خواهد بود.

 

3. سالگرد تولد بانک ملی ایران

هشتاد و پنجمین سالگرد برپایی بانک ملی ایران پیش رو است. به همين جهت ستاد بزرگداشتي در روابط عمومي برپا شده كه به تدوين برنامه‌هاي گراميداشت این سالگرد همت گمارده. اجرای بخشي از برنامه‌ها بر عهده ادارات امور شعب كشور گذاشته خواهد شد و انتظار می رود استان ها، مناطق و همكاران پرشماری در آن مشاركت فعال داشته باشند. در چنین قابی جلسه‌اي با مديران شبكه ورزش سیما در بانك برپا شد که باني برپایی آن آقاي دكتر حمید رضا صدر مشاور بانک بودند. شبكه ورزش که در تدارک برپایی مراسمی برای اولين سالگرد برپایی اش است، قصد دارد مراسمی را طی برنامه زنده پنج ساعته ای در ماه مبارک رمضان به صورت زنده پخش کند.

بر اساس مفاد جلسه برپا شده بین مدیران بانک ملی و شبکه ورزش ، مراسم سالگرد دو نهاد به صورت مشترک برپا خواهد شد. مراسمی در شب پانزدهم ماه رمضان مصادف با شب ولادت امام حسن (ع). آن چه که با پخش زنده مراسم در محوطه بانك رقم خواهد خورد. فضای سبز، ساختمان ها و بناهای تاریخی بانک زمینه ساز پخش زنده پنج ساعته ای خواهد بود. برنامه با حضور دو مجری صاحب نام پیش از افطار در زورخانه تاریخی بانك ملی آغاز شده و پس از افطار در بنای  تاریخی موزه بانك ادامه خواهد يافت. شخصیت های نام آشنای پرشماری برابر دوربین ها قرار گرفته و با مردم سخن خواهند گفت. قهرمانان ملي كه به نوعي منتسب به بانك ملی ايران هستند در صف میهمانان قرار خواهند داشت. مسابقه ای هم تدارک دیده شده که جوایز آن را بانک ملی تقدیم مردم خواهد کرد. اگر توافق نهائي با شبكه ورزش بدست آيد در اين صورت امید می رود برنامه مفصل تدارک دیده شده مورد توجه مردم عزیز کشور قرار بگیرد.

 

4. ادامه طرح های نوآورانه

به مناسبت هشتاد و پنجمین سالگي برپایی بانك ملی چند طرح نوآورانه و خلاقانه رونمايي خواهند شد. طرح‌هايي كه مي‌توانند تحول چشمگيري در صنعت بانكداري كشور ايجاد كنند. از جمله طرح‌هايي تحت عنوان "آذرخش ملي" و "تندر ملي" که در ادامه سامانه "رعد ملي" بشمار می روند. تيم مشترك IT بانك متشكل از دانشجويان ممتاز دانشگاه‌های صنعتي شريف و علم و صنعت،‌ شركت همكار توسعه ريز كامپيوتر و كارشناسان بانك، ماه‌های متمادی را برای شکل دادن اين پروژه‌ها صرف کرده اند و به نتايج بسيار ارزشمندي رسيده‌اند كه به اميد خداوند تا سالگرد تأسيس بانك، اجرایی خواهند شد. اجرایی خواهند شد تا بانك ملي ايران مثل همیشه در زمينه نوآوري و ارائه خدمات بانکی پيشرو باقی بماند.


 


  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
نظرات ارسالی
با سلام استاد بزرگوار به امید موفقیت های بعدی . انشا اله
علیرضا خلج زاده     وب سایت: Www.mellibanker.ir

شما لطف داريد جناب آقاى شاهوردى . موفق باشيد .
حسين زاده     وب سایت:

واقعاً نمی دونم با چه زبونی از شما تشکر کنم جناب حسین زاده... فقط می خوام این رو بگم که از خدا می خوام کمکم کنه شرمنده محبتهای شما بزرگواران نشم. وقتی این رویکرد شما رو می بینم واقعاً بار سنگینی رو دوشم احساس می کنم. به امید موفقیت، چشم به آینده داریم... التماس دعا
پوریا شاهوردی     وب سایت: www.taarlab.com

سركار خانم رفاه كار و جناب ربطى ، ممنون از حسن نظرتان .
حسين زاده     وب سایت:

با سلام خدمت جناب آقای حسین زاده . بسیار خوشنودم که به عنوان یک سرباز در بزرگترین بانک جهان اسلام خدمت میکنم و لازم است ضمن تشکر از وب سایت بسیار متنوع و آموزنده شما از بابت جهشی که در یکی دو سال گذشته در بانک ملی که به واقع مرهون تلاشهای مدیران موفقی مانند شما می باشد از طرف کارکنان این موسسه سپاس گذار باشم به امید روزهای سبز و آفتابی
سید رسول ربطی     وب سایت:

امروز برای چندمین بار در طول زندگی مشترکم خود بالیدم که همسر یک بانکی ام آن هم از نوع ملی اش . امروز بر خود بالیدم میگن سه چیز را باید با احتیاط برداشت : قدم . قلم و قسم . قسم به قلم که قدمت سربلندی و عزت به همراه خواهد داشت. موفق باشید و سرفراز که باعث میگردید تا افتخار کنیم که از خانواده بزرگ بانک ملی هستیم .
راحله رفاه کار     وب سایت: http://saghar78.blogfa.com/

از لطف آقا مجيد و ساير اظهار نظركنندگان عزيز سپاسگزارم . آرزوى سربلندى برايتان دارم .
حسين زاده     وب سایت:

سلام بر . . . مردی از اولیاء بانک ملی که همیشه با تعصب از موفقیتهای بانک ملی یاد کرده و از صمیم قلب از پیروزیهای این بانک خرسند شده و شادمانی خود را با همکاران تقسیم می نماید . مدیری که اعتقاد قلبی به این شعار دارد : " این بانک ملی است " . البته سخن بسیار است .... امیدوارم امسال نیز سالگرد بانک ملی با شکوه فراوان جشن گرفته شود و همه همکاران شاغل و بازنشسته و مشتریان محترم این بانک شب به یادماندنی را همراه با جشن ولادت امام حسن (ع) تجربه کنند .
مجید     وب سایت:

سلام و عرض ادب خوشحالم بابت همه مطالب خوبي كه امروز اينجا خواندم. اميدوارم با فراگيرشدن طرح كانون جوانه ها و رعد ملي و ساير خدمات بانك ملي ايران (مانند هميشه) جايگاه رفيع بانك ملي مستحكم و دست نيافتني شود.
85906     وب سایت:

سلام خسته نباشید جناب حسین زاده ان شا اله که اینبار آذرخش کامل راه اندازی شه یکی از مشکلات اکثر خدمات نوین بانک اینه که قبل از راه اندازی کامل رونمایی میشن و چون اون انتظاراتی رو که مشتریان دارن برآورده نمیکنه نمیتونه تاثیر لازم رو داشته باشه ان شا اله که با آذرخش تحولی بنیادی تو سیستم بانکی افاق بیوفته .
فیض اله علی پور     وب سایت: bmikarmand.persianblog.ir

سلام و عرض ادب از خبر های خوب شما ممنونم .
احمد رضا عنانی سراب     وب سایت:

© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.