Didgaheno.ir | Fa | En | Login        
یادداشت یک سفر--- در دل خانواده وبلاگ نویس های بانك ملی تا نوزدهمین المپیاد


15 آذر 1391
بانک ملی ایران در نیمه آذر 1391 شاهد دو رويداد خانوادگی بود.
اول، برگزاري دومين نشست هم‌انديشي وبلاگ‌نويسان بانك ملي ايران
دوم: برگزاري نوزدهمين المپياد ورزشي كاركنان بانك ملي ايران


نقطه اشتراك اولیه هر دو رویداد برگزاري آن‌ها در بابلسر همیشه زیبا بشمار می رفت. جایی که افراد خانواده بانک ملی ایران گرد آمدند. جمع شدند تا در دو عرصه کنار هم قرار بگیرند. دستاورد بزرگ تر مراوده پرشور همکاران سفر کرده از سراسر میهن بزرگ بشمار می رفت. جایی که به تبادل نظر پرداختند. به برپایی مسابقات ورزشی.  به این که بانک ملی چگونه فعالیت هایش را کارآتر و بیشتر در خدمت مردم مهربان این مرز و بوم قرار دهد.


نشست وبلاگ نویس های بانک ملی ایران

برپایی دومین نشست وبلاگ نویس های بانك ملي ایران بار دیگر پيشتازی بانک در امور فرهنگی، خدماتی، کارشناسی و بانکی را عیان ساخت. بانک ملی ایران یگانه بانك ایرانی است كه در سال‌هاي اخير توجه ويژه‌اي به مقوله وبلاگ‌نويسي داشته و آن را ابزاری برای شکوفا کردن فرهنگ عمومي و مجازي اش مد نظر قرار داده است. آن گروه از همكاران بانک كه به اين امر اهتمام نشان داده اند مورد تشويق قرار گرفته اند و بانک تلاش خود را برای ایجاد چتر حمايتي بر آنها انجام داده. مدیریت بانک ملی به گسترش و توسعه اين پديده روزآمد سایبری بين همكاران و تزریق خروجی های آن به بدنه بانک، چه در زمینه ارتباط بیشتر همکاران و چه روزآمد کردن خدماتش، اهتمام جدي داشته و خواهد داشت.

در چنین قابی برگزاري نشست‌هاي هم‌انديشي، برپایی دوره‌هاي تربيت‌مدرس وبلاگ‌نويسي، تهيه و ابلاغ دستورالعمل آموزشي وبلاگ‌نويسي به كليه ادارات امور، برگزاري جشنواره‌‌هاي وبلاگ بانكي و بسیاری از موارد دیگر اهداف تعریف شده ای را پی گرفتند.

هدف اولیه بانك دستیابی به رکورد هزار وبلاگ نویس طی کمتر از یک سال است. پرورش پنج هزار وبلاگ نویس فعال بانکی مرحله بعدی برنامه ها را نشانه رفته است.

تشكيل كانون‌هاي وبلاگ‌نويسي در كليه ادارات امور و استان‌ها هم به پرورش استعدادهای سایبری میان کارکنان و کارشناسان سراسر کشور چشم دوخته است.

در نشست برپا شده در بابلسر مطالب و پيشنهادات پرشماری مطرح شدند که  راه‌اندازي "ويكي بانكي" توسط همكاران وبلاگ‌نويس بانك ملي با حمايت اداره كل روابط عمومي دستاورد کلیدی آن بشمار می رفت. "ویکی بانک" مخزنی برای حفظ و نگهداری یادداشتها، گزارش ها، تحلیل ها، نمودارها و تصاویر برگزیده وبلاگ های همکاران بانک ملی که واجد نکات کلیدی و تاریخی هستند خواهند بود. آن چه به حفظ میراث بانک ملی از دریچه تلاش ها و رویکردهای خانواده بانک خواهد انجامید. برنامه اجرایی این امر بزودی ارائه خواهد شد.

در نشست فوق جناب آقاي دكتر ضيائي‌پرور موارد فنی مربوط به وبلاگ و وبلاگ نویسی و چگونگی گسترش آن را عرضه کردند. آقاي دكتر صدر هم طی سخنانی چالش های وبلاگ نویسی و حضور در فضای مجازی را زیر ذره بین بردند.

در بخشی هم مسابقه اطلاعات عمومی بانکی و غیر بانکی بین همکاران شرکت کننده تقسیم شده به گروه های مختلف برپا شد که مورد استقبال قرار گرفت.

المپیاد ورزشی بانک ملی ایران

شرکت بیش از ششصد تن از همكاران بانک ملی ایران از سراسر كشور در نوزدهمین المپیاد بانک ملی بار دیگر شور را به خانواده بانک بازگرداند. ورزشکاران بانکی با شوق فراوانی در رشته‌هاي مختلف شركت کردند و کنار رقابت سالم و جوانمردانه همیشگی شان پیوند تشکیلاتی و معنوی شان را به رخ کشیدند.

یادمان نرفته المپیاد بانک ملی ایران با رعایت شرايط اقتصادي كشور و وضعيت بودجه بانك‌ها برپا شد. مدیریت بانک با لحاظ محدودیت های جاری برپایی المپیاد ورزشی را در آستانه بیست سالگی اش مورد تاکید قرار داد. آن چه که انسجام دروني و سازماني را نشانه می رفت. حفظ روحيه والای نيروي انساني بانک در همه ادوار را. لزوم شادابی سازمانی تحت هر شرایطی را.

یک اعتراف

مي‌خواهم در این سطور نهایی به مطلب مهمي اعتراف كنم. این که به داشتن چنین همكاران خوش‌فكر و خلاق، و شاداب و با نشاط از ته دل می بالم. به آنها که نماینده استعدادهای مردمان این مرز و بوم هستند و بار سنگین امروز بانك ملي ايران را بر دوش می کشند. به آنها که در آینده سکان دار وظایف بزرگ تری خواهند شد. اعتراف می کنم از ته دل به آنها دل بسته ام. خیلی زیاد.


  ارسال نظر

ايميل :     
وب سايت :  
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 


 
نظرات ارسالی
جناب آقای قنواتی عزیز ، از اظهار لطفتان تشکر می کنم .اداره کل آموزش مطابق برنامه به آموزش همکاران اقدام خواهد نمود ، امیدوارم همکاران نیز در این راه به کمک شماها اهتمام بخرج دهند .
حسین زاده     وب سایت:

ضمن عرض تشکر و تقدیر از مدیریت مدبرانه و تشریک مساعی ، که با حضور چشمگیر ، نافذ و موثر خود در همایش وبلاگ نویسان . . . راهگشای کارمندان خود بوده اید ، از آنجایی که در مسند ، جایگاه و موقعیتی قرار دارید که نسبت به علم ورزی ، کسب دانش و اِعمال پژوهش اهمیت شایانی قایل اید ، خاضعانه استدعا دارد نسبت به ادامه روند آموزش کارکنان در امر وبلاگ مساعدت فرمائید.
عبدالرحمن قنواتی     وب سایت: http://r-ghanavati.blogfa.com

جناب آقای راحمی از ابرار محبت جنابعالی تشکر می کنم .
حسین زاده     وب سایت:

من به داشتن چنین مدیر مدبری به خودم میبالم .ای کاش همگی مثل شما می اندیشیدیم . همیشه دعای خیرمان پشت سر شما خواهد بود.
طالبیان     وب سایت: fekrenovin.blogfa.com

به نام خدای خالق زیبایی ها خداوند قادر و متعال را شاکرم که در همایش وبلاک نویس و چشنواره ورزشی حضور داشتم وشاهدافتخارات کارکنان بانک ملی در زمینه رسانه و زمینه ورزش بودم .آنچه این دو محفل را جذاب تر نموده بود جضور سروران گرانقدر و مقامات عالی رتبه |آقای حسین زاده و |آقای خواجه حسنی و سایرمقامات بانک ملی بود . انان |آمده بودند تا به ما بگویند عقل سالم در بدن سالم است . اینجانب به عنوان یک وبلاگنویس وسرپرست تیم های ورزشی استان اصفهان از کلیه مسئولین و همکاران و دست اندرکاران این همایش ها تقدیر و تشکر می کنم . دست تک تک کسانیکه در جهت اعتلای نام بانک ملی می کوشند را صمیمانه می بوسم .
حسن سلطانیان     وب سایت:

عرض ادب وسلام دارم خدمت یکایک همکاران وبلاگ نویس ، خصوصاً محضر استاد بزرگوار جناب آقای حسین زاده ،این مدیر مخلص و دلسوز که سکان و هدایت این کشتی بزرگ را بدست گرفته و هیچگونه خستگی را به خود راه نمی دهند. هرچند به علت مشغله زیاد ، اینجانب توفیق حضور در جمع دوستان در دومین نشست وبلاگ نویسان بابلسر را نداشتم ، ولی اخبار را بصورت آنلاین از همان لحظه شروع نشست پیگیری می کردم اهداف و دست آوردهای نشست قابل ستایش بود خصوصاً ایده راه اندازی (ویکی بانک) که مخزن گرانبهائی برای تبادل اطلاعات بانکی، دانش بانکی که توسط همکاران وبلاگ نویس در آن ذخیره خواهد شد و در معرض دید میلیون ها کاربر در سراسر دنیا قرار خواهد گرفت ،بسیار حائز اهمیت خواه بود امیدوارم با حمایت و پشتیبانی مدیران دلسوز و مدد و یاری همکاران پرتلاش در راه اندازی و تحقق این ایده پیشنهادی همکار عزیزمان جناب آقای محتشمی ،موفقیت کامل حاصل گردیده و تک تک همکاران در پیشبرد این امر مهم از هر گونه اقدامی دریغ نورزند. سربلند و سرافراز باشید.
عالم نوربخش     وب سایت:

با سلام وجود مدیری گرانقدر چون شما نیز برای ما افتخاره
ابراهیم محمدقاسمی     وب سایت: estedrika.ir

ضمن عرض سلام و ادای احترام . گفتنی هار راهمکاران بیان کردند فقط تنها مطلبی که میماند اینست که در پناه ایزد منان در کنار خانواده محترمتان پایدارو سلامت باشید
علیرضا خلج زاده     وب سایت: sunriseisland.blogfa.com

با سلام-از اینکه خداوند توفیق بزرگی به شما عطا فرموده که در راس هرم چنان ارتباط تنگاتنگ با کلیه سطوح سازمان بویژه کارکنان قاعده هرم داشته و دارید که همه براحتی با شما سخن میگویند یا بهتر بگویم درد دل میگویندء به حالتان غبطه میخوریم و از خداوند میخواهم که چنین توفیقی را به تمام مسوولین کشور (نه فقط بانکملی)عطا فرماید و بر توفیقات شما بیافزاید انشاءالله
شریف لو     وب سایت:

درود برشما.اگر تمام مدیران کشور مثل شما دلسوزانه به موسسه و کارکنانشون اهمیت میدادند میتونستیم توی دنیا همیشه حرف اول را بزنیم.با تشکر از شما
    وب سایت: mehdisaadibmi.blogfa.com

درود بر عضو محترم هیئت مدیره، خیلی دوست دارم تمام زحماتی که شما برای تشکیل کانون وبلاگ نویسان کشیدید به ثمر بنشیند امیدوارم همکاران عزیز این فرصت را مغتنم شمرده و برای پیشرفت اهداف بانک مثمر ثمر باشند می دانم بهترین سپاسگزاری که از شما می توان کرد این است که کمک کنیم که شما شاهد به بار نشستن نتایج زحمات خود باشید پس به عنوان یک عضو کوچک بانک ملی از همکاران می خواهم که در این امر (وبلاگ نویسی) بیش از پیش کوشا باشند و از آن جهت مانیتورینگ فعالیتهای بانک استفاده نمایند
عبدالمجید روحانی     وب سایت: doniayeazad.persianblog.ir

سلام جناب حسین زاده ما هم به داشتن مدیری کارا و نوگرا و مهمتر از همه خاکی و دوست داشتنی به خود میبالیم
فیض اله علی پور     وب سایت: bmikarmand.persianblog.ir

با سلام جناب اقای حسین زاده کارکنان بانک ملی به داشتن چنین مدیر لایقی به خود می بالند و هر جا نام شما را می شنوند با افتخار از شما یاد می شود. جناب اقای حسین زاده نشست های وبلاگ نویسی را در صورتی که ادامه دارد علمی تر و پربارتر کنید. سطح همایش ها را مقداری پربارتر نمایید. هر چندذ پیشرفت های اخیر را نمی توان چشم پوشی کرد.
ALIPOUR     وب سایت: WWW.ITMANAGER.BLOGFA.COM

با سلام . كامنت هائى كه در تعريف وتمجيد از اين حقير گذاشته مى شوند قلبلاً راضى به نمايش گذاشتن آن ها نيستم . ولى ترسم از آن است كه يك وقت حمل بر بى احترامى و بى اعتنائى شود لذا ناچاراً به نمايش شان مى گذارم . البته اين در حالى است كه قوياً و قلباً اعتقاد دارم كه شما عزيزانم خود در خور اين ستايش ها هستيد. به هر حال از همگى ممنونم و سپاسگذار . در پناه خداى مهربان
حسين زاده     وب سایت:

درود بر بزرگ مردي كه ديدارش خستگي را از تن همه كاركنان دور مي كند. از درگاه خداوند متعال طول عمر همراه با سلامتي دنيا و آخرت را براي شما طلب مي كنيم.
شكري     وب سایت: www.banknevesht.ir

میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان است گرچه زندگی ماشینی ما را بر آن می دارد تا خود نیز همانند ماشین باشیم اما فکر خلاق و اندیشه والای انسانی هنوز نمرده است و خدا را شاکرم شاگرد استادی هستم که همواره درس مکتبش پر از عشق است و امید به زندگی . هرچند مشغله کاری فرصت چندانی برای دگر کارها باقی نمی گذارد اما عشق به عزیزانی چون شما و عرق بانکی ادامه وبلاگ نویسی را فراهم میکند.بیشتر از پیش برای بانک ملی و به نام بانک ملی خواهم نگاشت تا عظمت این عزت بزرگ (بانک ملی) فراموش نشود. دعای خیرمان درقه راهتان باد.
مصطفی مصفا     وب سایت: http://bmi-pasdaran.blogfa.com

سلام بر شما مرد عمل جناب آقای حسین زاده مدیر محبوب و مردمی بانک ملی میان سخن و عمل فاصله بسیار است و اگر شما عنوان مدیری موفق را با خود یدک میکشید چیزی نیست جز برداشتن فاصله ها میان رئیس و مرئوس.چیزی نیست جز پیمودن پلکانی پست ها که خود رنج کشیده همین اجتماعید و از دل همین مردم . اگر امروز با همکارانتان صمیمی و همدلید و به درد و دلشان گوش میدهید و تک تک همکارانتان برایتان حائز اهمیتند چیزی نیست جز این سخن که " با هم بودن آغاز است. با هم ماندن پیشرفت است. باهم کار کردن موفقیت " و شما به معنای واقعی این جمله را درک کردید. خلاصه کلام جناب حسین زاده در دنیای بی مهر امروز رمز و راز مهر را با یک کلام به کارکنانتان آموختید و رسم وفاداری و مدیریت را چه شایسته به همکارانتان یاد دادید. خودمونیم استاد خوبی هستید. روزگارتان شاد و مهرتان افزون باد
راحله رفاه کار     وب سایت: http://saghar78.blogfa.com

سلام. نام نیک شما همواره زبانزد کارکنان بانک ملی است. شما تنها مدیر در سطح ایران هستید که مدیریت را به شکل عملی جامه عمل پوشاندید. شما تنها کسی هستید که همکاران به شوق دیدار شما بیش از 40 ساعت در اتوبوس ماندن را به جان خریدند تا شما را ببینند. کدام مدیر در دنیا با همکارانش چای می نوشد و به درد دل آنان گوش فرا می دهد؟ خداوند برایتان عزت روز افزون و موفقیت بیش از پیش عطا فرماید و سایه شما را هم بر خانواده تان در منزل و هم بر خانواده تان در بانک ملی ایران روزافزون کند. آمین
ساسان مهران پور     وب سایت: smehr.ir

درود ...و سلامی چو بوی خوش آشنائی از اینکه سعادتی نصیبم شد تا دوباره حضرت عالی و سایر همکاران رو زیارت کنم خیلی خیلی خوشحالم و برای ماهها انرژی مضاعفی گرفتیم ..ما نیز به وجود شخصیتی گرانقدر و مدیر و مدبری چون شما افتخار می کنیم .انشاله که بتوانیم سربازانی کوچک در خدمت این بنگاه اقتصادی بزرگ و مایه افتخار کشورمان باشیم و از رهنمودهای سازنده حضرتعالی بهره ها ببریم . از خداوند برای شما که از سرمایه های ملی کشور و بانک ملی هستید توفیق روزافزون خواستاریم .
مسلم رحیمی     وب سایت: www.bankemeli1307.blogfa.com

کارکنان بانک ملی ایران هم به داشتن چنین مدیر خلاق و با دانشی به خود می بالند.
فرهاد فولادی     وب سایت: http://ibanker.persianblog.ir

© Copyright 2011. All right reserved. تمامی حقوق متعلق به این سایت برای محمد رضا حسین زاده محفوظ می باشد.